You are currently viewing Благодійному фонду Віктора Лещинського висловили вдячність за гуманітарну допомогу Харкову

Благодійному фонду Віктора Лещинського висловили вдячність за гуманітарну допомогу Харкову

Команда БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» отримала листа із вдячністю від народного депутата України Вiкторiї Кінзбурської за допомогу ЗСУ, теробороні та цивільному населенню Харкова.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

У листі-подяці йдеться про таке:

«Дозвольте висловити щиру вдячність за ваші щоденні добрі справи. Сьогодні, в умовах російської навали на нашу країну, робота волонтерів набуває надзвичайної ваги. Волонтерський рух перетворюється у справжній фронт, де сотні тисячі наших співвітчизників кожного дня, ризикуючи власним життям, не шкодуючи ані сил, ані часу, намагаються прийти на допомогу кожному, хто цього потребує.

Без перебільшення можу сказати, що БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» знаходиться в авангарді влонтерського руху в Україні. Підтвердженням цьому є допомога Збройним силам України, територіальній оборонi та цивільному населенню. Менi, як харків’янці, особливо приємно відзначити, з якою турботою та увагою ви ставитеся до мого рідного міста, яке щоденно потерпає від повітряних ударів рашистів.

Надаючи допомогу мешканцям Харкова, ви вселяєте в них віру в людяність та справедливість, а значить віру в перемогу, мир на нашій рідній i Богом даній землі.

Щиро дякую вам за вашу благородну діяльність. Нехай кожна зроблена вами добра справа повертається до вас сторицею. Бажаю успіхів у всіх починаннях, невичерпного оптимізму та міцного здоров’я».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов